Reportáž o průběhu příměstského tábora v Brně

Dobrý den,

zde jsou informace ohledně průběhu příměstského tábora v Brně. Vše proběhlo v pořádku, na základě rozhovoru s rodiči i hráči se tábor líbil. K dispozici jsme měli venkovní kurty a halu.

Hala je moc pěkná, má velmi slušné zázemí a vevnitř máme k dispozici i další zařízení haly (stůl na ping-pong, brány na fotbal, žíněnky atd.)  Kurty jsou také pěkné.

Na odpolední program jsme zvolili kombinaci výletů, sportu a her.

První den jsme byli v Zoologické zahradě. To se líbilo všem, asi nejvíc pak nově otevřený výběh s medvědem hnědým. Někteří litovali, že nemají foťák.

Druhý den jsme se šli podívat na brněnskou dominantu: hrad Špilberk. V útrobách hradu se nachází kasematy, které fascinovalo především kluky. Jedná se totiž o muzeum vězeňství pro zločince z období habsburské říše.

Třetí den to už chtělo nějakou změnu. Všichni se dožadovali nějakého plavání. Nicméně počasí nám bohužel na plavání nepřálo. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme navštívili krytý aquapark v Kohoutovicích. Všichni se perfektně vyřádili na tobogánech, vodních atrakcích, divokém kole atd. Drobný zádrhel byl, že jsem je pak nemohla nalákat zpátky do šaten a domů. Chtělo to prý více času.

Ve čtvrtek opět pršelo. Hledali jsme tedy něco, u čeho bychom nezmokli. Domluvili jsme se, že zkusíme bowling. Pro některé děti úplně první zkušenost, ale bavili jsme se všichni. Bowlingové centrum totiž disponuje dráhou pro děti ze speciálních zarážek, takže každý musí trefit vždy alespoň jednu kuželku.

V pátek probíhal závěrečný turnaj, což si všichni moc pochvalovali. Proto jsme se na kurtě ještě v rámci odpoledního programu zdrželi a v turnaji pokračovali. Ve třináct hodin jsme vyrazili na brněnskou přehradu a program zakončili závěrečným turnajem v minigolfu.

Myslím, že se program vydařil - zařizovala jsem jej vždy s přihlédnutím na preference dětí.

Pěkný večer.

Trenérka Aneta