Tenisová škola: individuální kurzy tenisu

Nabízím individuální kurzy tenisu pro děti i dospělé.

Moje cena je 500 Kč za hodinu ( 55 minut) + cena kurtu, popř. haly. Podřídím se vašim časovým potřebám a výběru místa. (Dopravné je 50 Kč za 15 minut)

V případě zájmu mě kontaktujte na tel: +420608010020, popř. na: roman.spousta@tallent.cz

"Tenis je pro mě důvěrně známá cesta a myslím, že jeho základy dovedu naučit i ty méně šikovné jedince.
Nedělám z tenisu vědu, ale zjednodušuji ho na to podstatné, esenciální, aby byl přístupný a snadno naučitelný.
Aby tenis dělal radost. A kdy dělá radost? Víte to? Když nesbíráte míčky, ale dokážete udržet míč ve hře, sem, tam, sem, tam, vzniká napětí, soustředění, zápal, radost ze hry"

Tenisovou školu Tallent, svého času největší v ČR, založil v roce 1993 Roman Spousta, který tenisem strávil svůj dosavadní život. Začínal v Braníku na Slavii VŠ po Haně Mandlíkové, trénoval a sbíral zkušenosti u Mnichovské cestovní agentury Sport Scheck, s kterou po Evropských letoviscích trénoval rekreační i závodní hráče, děti, dospělé a seniory.
Setkal se s trenérem Bjorna Borga Lennartem Bergelinem a učil se za jeho přítomnosti u společnosti Ever court. Po návratu do Čech hrál na Pražské Štvanici, kde navázal kontakt se zajímavými lidmi, trenéry i hráči.
V roce 2019 z tenisové školy Tallent odchází a věnuje se osobně individuálním tréninkům a dětem na příměstských táborech.

Budu se na Vás těšit 😉
Roman Spousta

Image